Background Image

O mne


Dobrý deň, vitajte!

Som REALITNÝ MAKLÉR. Venujem sa sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a okolí.

Práci realitného makléra sa venujem už od roku 2012. Za ten čas som pomohol mnohým majiteľom predať, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť - ich NOVÝ DOMOV. Nadobudnuté skúsenosti rád využijem pri predaji, alebo prenájme VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI. Pomôžem Vás previesť celým procesom, spojeným s kúpou či predajom nehnuteľnosti, ktorý nie je vždy jednoduchý a má svoje úskalia.

REALITY sú zároveň moje HOBBY. Nepozerám preto na čas, ktorý tejto práci venujem a svojim klientom som vždy k dispozícii, či je pracovný deň alebo víkend.

Priebežne sa vzdelávam a dopĺňam si vedomosti zo sveta realít, ktorý sa neustále mení. Absolvoval som viacero odborných školení a seminárov, organizovaných Národnou asociáciou realitných kancelárii Slovenska (NARKS) a Realitnou úniou SR. V roku 2016 som získal certifikát „LICENCOVANÝ MAKLÉR NARKS“, č. RM 16-0452. V roku 2018 som získal prestížny realitný titul Real Estate Consultant - RSc.

Od roku 2019 som členom Realitnej únie SR - najväčšieho združenia realitných profesionálov na Slovensku.

Reality sú najmä o práci s ľuďmi - predávajúcimi, kupujúcimi, alebo záujemcami o prenájom. Ku každému klientovi sa snažím pristupovať individuálne, profesionálne a s maximálnym úsilím. Pri svojej práci sa riadim tromi „S“ – SKÚSENOSTI, SERIÓZNOSŤ a SPOĽAHLIVOSŤ.

Presvedčte sa sami pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

S úctou,

Patrik Ivánek

Pic